čtvrtek, prosinec 13, 2018

Pořádané akce

úterý, 19 červen 2018 11:56

O putovní pohár starosty města Bratčice

Tímto si vás srdečně dovolujeme pozvat na hasičské závody v sobotu 1. září 2018 v Bratčicích, registrujte se prosím na firesport.cz.

Těšíme se na vás.

pátek, 18 květen 2018 13:07

Krojované hody 2018 v Bratčicích

V sobotu 2.6.2018 od 20h na Myslivně vám bude hrát k poslechu a tanci kapela Fantazie.

V neděli 3.6.2018 od 13h bude průvod stárků obcí s odpoledním programem na Myslivně, kde vystoupí i nejmenší. Hody budou pokračovat až do 20h. Po celou neděli bude hudebně doprovázet krojovaná skupina Skaláci.

sobota, 17 únor 2018 21:57

Ostatky 2018

Dne 17.2.2017 se uskutečnil ostatkový průvod obcí. Počasí bylo mrazivé, ale i přesto byla hojná účast masek. Průvod doprovázely dokonce i některé děti v maskách. Vyráželo se z hospody u Kafků a tam se i v pozdních hodinách končilo. Jako vždy jsme byli všude mile vítání a pohoštěni. Děkujeme všem za opravdu originální a dobové masky. Příští rok opět naviděnou.

pondělí, 15 leden 2018 10:46

Pozvánka na hasičský ples 2018

Tímto si vás všechny dovolujeme pozvat na hasičský ples v Bratčicích, který se bude konat v sobotu 27.1.2018.

sobota, 20 květen 2017 13:03

Krojované hody 2017 v Bratčicích

V sobotu 3.6.2017 od 20h na Myslivně vám bude hrát k poslechu a tanci kapela Impuls.

V neděli 4.6.2017 od 13h bude průvod stárků obcí s odpoledním programem na Myslivně, kde vystoupí i nejmenší. Hody budou pokračovat až do 20h. Po celou neděli bude hudebně doprovázet krojovaná skupina Skaláci.

sobota, 25 únor 2017 21:57

Ostatky 2017

Dne 25.2.2017 se uskutečnil ostatkový průvod obcí. Tento pestrý průvod obešel celou obec a zakončil opět v pohostinství u Kafků. Někteří dobrosrdeční obyvatelé obce nalévali kořalku, nešetřili svařákem ani čajem. Spousta lidí si dala práci a nabídla nám výtečné škvarkové chlebíčky, jednohubky všech možných chutí. výborné cukroví, které se rozplývalo na jazyku. Boží milosti, které tvoří hřeb v cukroví každého masopustu, se letos extra povedly a strhla se o ně téměř rvačka.
Každoročně se všichni snaží jít v jiné masce, a tak jsou ostatky vždy unikátní. Všichni si dali na masce záležet, protože jim není tento zábavný průvod lhostejný. Proto bych chtěl všem poděkovat za hojnou účast, všem kteří přispěli, a za rok opět v Hospodě u Kafků.

pondělí, 30 leden 2017 15:01

Karneval Bratčice 2017

Cesta za zvířátky. Tak znělo téma letošního karnevalu v Bratčicích 28. února. Všechny masky se sešly Na Myslivně v Zoo U Dvou opiček. Hlavní uvadečky Irča i Pavča, ale i DJ zajistili zábavu pro všechny děti i dospělé. Vstupné bylo dobrovolné. Na všechny zúčastněné čekalo hodně nových her a také spoustu cen v podobě hraček bombonů, ale nechybělo také ovoce - jablíčka, pomeranče, kiwi a banány. Novinkou letošního karnevalu byl fotokoutek s tygrem, kde se každý mohl zvěčnit. Letos byl karneval poprvé v sobotu před plesem. Také na návštěvníky čekalo vyměněná okna v sále a tak byl sál lépe a přirozeně osvětlený. Těšíme na setkání s dětmi opět za rok.

pondělí, 09 leden 2017 14:34

Pořádání ostatků 2017

Hasiči Bratčice si vás dovolují informvat o pořádání ostatků, které letos budou 25.2.2017.