sobota, 25 květen 2019 09:23

Krojované hody 2019 v Bratčicích

V sobotu 1.6.2019 od 20h na Myslivně vám bude hrát k poslechu a tanci kapela Impuls.

V neděli 2.6.2019 od 13h bude průvod stárků obcí s odpoledním programem na Myslivně, kde vystoupí i nejmenší. Hody budou pokračovat až do 20h. Po celou neděli bude hudebně doprovázet krojovaná skupina Skaláci.

pondělí, 14 leden 2019 08:56

Pozvánka na hasičský ples 2019

Tímto si vás všechny dovolujeme pozvat na hasičský ples v Bratčicích, který se bude konat v sobotu 19.1.2019.

neděle, 25 listopad 2018 18:43

Požár Brno-venkov

Podtyp: VÝŠKOVÉ BUDOVY
Popis: Požár v rodinném domku jsme zlikvidovali ve 20:00 hodin vysokotlakým vodním proudem a objekt odvětrali. Přítomnost osob jsme po důkladném průzkumu vyloučili.
Jednotky: KŘ HZS Jmk, PS Židlochovice, PS Pohořelice, SDH Syrovice, SDH Bratčice
Obec: Bratčice
Stav: Ukončená

sobota, 20 říjen 2018 10:48

Požár Brno-venkov

Podtyp: VÝŠKOVÉ BUDOVY
Popis: P kuchyňské linky byl uhašen před naším příjezdem. Prostor kuchyně jsme odvětrali a provedli kontrolu termokamerou.
Jednotky: KŘ HZS Jmk, PS Ivančice, PS Židlochovice, SDH Dolní Kounice, SDH Syrovice, SDH Bratčice
Obec: Dolní Kounice
Stav: Ukončená