neděle, 05 červen 2016 15:57

Okresní liga mládeže ve Veverské Bítýšce 2016

Napsal(a)

V neděli 5.6.2016 též na hodový termín proběhlo další kolo okresní ligy mládeže ve Veverské Bítýšce. Z důvodu účinkování kompletního mladšího a z části i staršího družstva na Bratčických hodech, jsme se této soutěže zúčastnili jen se starším družstvem, které bylo téměř z poloviny doplněno závodníky ze Sobotovic. I přes tyto komplikace se nám podařilo štafetou 50,09 a útokem 19,26 jen velmi těsně obsadit solidní 4.místo a tím tak nenabrat větší bodovou ztrátu do zbývajících kol, což bohužel neplatí pro družstvo mladších žáků, neboť termín MČR v Přerově koliduje s dalším kolem ligy v Březině a tím další bodová ztráta ve výborně rozjeté sezoně.

G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek