sobota, 04 červen 2016 17:56

Přebor Moravy v areálu VUT Brno 2016

Napsal(a)

V sobotu 4.6.2016 na naše hody proběhl v Brně v areálu VUT přebor Moravy, na který jsme se probojovali s oběma družstvy. Letos po dodatečném rozhodnutí prezidenta MHJ s rekordní účastí družstev, což se projevilo na časovém harmonogramu, tak že se soutěžilo až do večera. Na toto klání jsme se připravovali každodenním tréninkem a na výsledcích to bylo znát.

Mladší žáci dosáhli na jednotlivcích čas 56,11, na štafetě 4x60m 55,82 a na útoku toho dne nejrychlejších 20,07, v součtu v tak nabité konkurenci vynikající 2.místo. Starší žáci nezůstali o nic pozadu - na jednotlivcích dosažený součet 48,44, štafeta 4x60m 48,48 a požární útok s nástřikovými terči (cca 10l) 27,83, sečteno podtrženo 2.místo. Tyto dosažené výsledky nás posunuly na MČR do Přerova.

Předchozí
Další »
G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek