sobota, 28 květen 2016 17:37

Hasičské závody Jezeřany - Maršovice 2016

Napsal(a)

V neděli 29.5.2016 jsme zavítali na místní soutěž v Jezeřanech Maršovicích za účasti velkého počtu ostatních družstev a pokračujícího letního počasí. Soutěžilo se v požárních útocích a to dvoukolově. Do konečného pořadí se počítal lepší čas. Naši mladší zlepšeným výkonem ze druhého kola - 19,21 vybojovali vynikající 2.místo, tak starší též časem dosaženým ve druhém kole - 15,15 celou soutěž vyhráli a obhájili loňské vítězství.

Předchozí
Další »
G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek