neděle, 29 květen 2016 17:35

Okresní liga mládeže - Zastávka u Brna a Střelice 2016

Napsal(a)

V sobotu 28.5.2016 proběhlo další kolo okresní ligy mládeže Brno - venkov v Zastávce u Brna. Celou soutěží provázelo krásné letní počasí. Naši mladší závodníci zahájili toto klání vynikající štafetou - časem 57,48, zatím co útok průměrných 23,44, i tak v součtu 3.místo. Starší žáci tentokrát neměli svůj den, štafeta s pádem na překážce 52,22 a útok neutěšených 23,49, v součtu až 5.místo. Cestou domů jsme si jeli zpravit náladu na místní soutěž do Střelic, kde se běhal jen požární útok. Mladší žáci předvedli parádní výkon, časem 18,49 obsadili 3.místo a starší též zlepšeným výkonem časem 17,21 obsadili 2.místo.

Zastávka u Brna

Střelice

G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek