sobota, 14 květen 2016 18:19

Hasičská soutěž v Dolních Kounicích 2016

Napsal(a)

V sobotu 14.5.2016 proběhlo klání v Dolních Kounicích. Soutěž byla v ohrožení z důvodu předchozích dešťů, nakonec ji provázelo příjemné slunečné počasí. I když se jednalo o místní závody, tak pořadatelé připravili štafetu. Mladší žáci stlačili útok na čas 20,78 a štafetu 62,70 v součtu krásné 3.místo, tak starší žáci štafetu za 51,95 a útok opět nejrychlejších 17,50 což v součtu po delší pauze znamenalo 1.místo. Poprvé v této sezoně se nám podařilo s oběma družstvy vybojovat podium. Další soutěž 21.5.2016 postupové kolo MHJ v Březině.

Předchozí
Další »
G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek