neděle, 08 květen 2016 17:24

Hasičská soutěž v Přísnoticích

Napsal(a)

V neděli 8.8.2016 za krásného počasí jsme se zúčastnili soutěže v Přísnoticích, na kterou se sjelo velké množství družstev z okolí (mladších 17 a starších 18), čímž se to protáhlo na celý den. Po mnoha letech pořadatelé vynechali některé doplňkové disciplíny, tak že se závodilo klasicky - požární útok a štafety. Naši mladší po dvou umístění na bedně, dosáhli tentokrát na útoku 22,23 a na štafetě 61,39, v součtu to dalo bramborové 4.místo. Starší zase naopak, po předchozích smolných neplatných pokusech se podařila štafeta za 49,74 a útok toho dne nejrychlejších 17,92, v součtu vynikající 2.místo. Obě naše družstva se v tak nabité konkurenci rozhodně neztratili. Příští soutěž 14.5.2016 v Dolních Kounicích.

Předchozí
Další »
G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek