neděle, 24 duben 2016 16:10

Hasičská soutěž v Kuřimi

Napsal(a)

V neděli 24.4.2016 proběhla soutěž v Kuřimi na neoblíbeném asfaltu a za chladného větrného počasí, kdy chvílemi poletoval i sníh, přesto tohle klání pro nás nemuselo dopadnout špatně. Mladší žáci šli napřed na požární útok, kde dosáhli čas 27,66 (mírná kolize na proudu) pak na štafetě 63,82, v součtu krásné 3.místo. U starších soutěž probíhala v opačném gardu. Naši starší předvedli povedenou štafetu 50,79 a na požárním útoku solidních 22,61, bohužel jako den před tím (soutěž Syrovice) byl pokus neplatný za údajný přešlap jednoho z proudařů. Tak místo jistého umístění na bedně až 8.místo. Následovat bude soutěž 8.5.2016 v Přísnoticích.

Předchozí
Další »
G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek