neděle, 06 září 2015 18:09

Hasičské závody Výrovice 2015

Napsal(a)

Den po úspěšné domácí soutěži proběhla v neděli 6.9.2015 další z mnoha soutěží ve Výrovicích. Tato soutěž byla po delší době opět ovlivněna silným větrem. Mladší žáci v prvním kole dosáhli čas 22,59 a v kole druhém 35,84. Starší žáci v prvním kole 14,22 a ve druhém kole 33,10. Oba druhé pokusy našich závodníků ovlivnilo zmiňované počasí. V celkovém umístění mladší 8.místo a starší prodloužení neuvěřitelné série vítězství 1.místo. Zároveň to bylo poslední vystoupení některých našich borců z důvodu dosažení věku. Z mladších někteří přestupují do starších a někteří starší končí, což znamená konec tak úspěšného týmu. Příští týden 12.9.2015 nás čeká v Syrovicích zahájení nového ročníku okresní ligy mládeže Brno - venkov 2015 - 2016, kde se zúčastníme v nových sestavách.

Předchozí
Další »
G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek