sobota, 29 srpen 2015 18:06

hasičské závody Trstěnice 2015

Napsal(a)

A přišla sobota 29.8.2015 soutěž v Trstěnicích, která se zapíše tučným písmem do historie SDH Bratčice. Počasí se opět vrátilo do letošního standardu (cca 37°). Mladší žáci opět z důvodu dovolených apod. startovali pouze v šesti, ale na předvedeném výkonu to nebylo znát. V prvním kole dosáhli výborný čas 20,82 a ve druhém o něco pomalejší 21,23. Celkově to stačilo na letos "asi předplacené" 6.místo. Na řadu přišly pokusy starších žáků a s nimi i na začátku zmiňovaný historický okamžik. Podařilo se to, co nám celou sezonu již několikrát o vlásek uniklo. Po provedení požárního útoku na displeji zůstalo svítit neskutečných "13,95",nemusíme asi psát, že to znamenalo další 1.místo v řadě.

G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek