neděle, 07 červen 2015 19:03

hasičské závody Silůvky 2015

Napsal(a)

V neděli 7.6.2015 na naše hody za tropických teplot jsme se zúčastnili jen se staršími žáky místní soutěže v Silůvkách, mladší měli vystoupení v krojích na Myslivně. Na tuto soutěž přijelo 12 družstev mladších a 8 družstev starších žáků. Soutěžilo se jak ve štafetě, tak v požárním útoku. Jako první jsme nastoupili na štafetu 4x60m, kde jsme dosáhli čas i vinou spadlého minimaxu 48,01. Následovaly požární útoky, kde se nám podařilo opět přepisovat historické tabulky naším dosavadním rekordem "14,14", čímž jsme celou soutěž vyhráli a zároveň potrénovali na přebor Moravy, který proběhne 13.6.2015 v Brně.

G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek