neděle, 31 květen 2015 18:28

Hasičské závody Jezeřany - Maršovice 2015

Napsal(a)

A aby toho nebylo málo, tak v neděli ráno jsme zavítali do nedalekých Jezeřan - Maršovic, kde proběhla odveta noční soutěže z Hostěradic. Mladší žáci vinou technické závady na hadici "B" ale bojovně dokončeným útokem obsadili předposlední 12.místo, tak starší žáci si zkompletovali víkendovou sbírku medailí 1.místem opět vynikajícím časem 14,96. Teď nás čeká 7.6.2015 odložená soutěž v Silůvkách a hlavně 13.6.2015 přebor MHJ v Brně.

G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek