sobota, 30 květen 2015 17:43

Hasičská liga v Zastávce 2015

Napsal(a)

V sobotu 30.5.2015 jsme se zúčastnili ligy v Zastávce s velkou účastí. Mladší asi 20 družstev a starší asi 15 družstev, přesný počet není, chyběla výsledková tabule. Mladší žáci zaběhli svoji dosavadní nejlepší štafetu 60,15 a útok taktéž svůj nejlepší skvělých 19,73. V nabité konkurenci výborné 3.místo. Starší zahájili soutěž štafetou, která se po předešlých lepších výkonech tentokrát nepovedla 53,62, čímž jsme ztratili reálnou možnost vyhrát celkový 14. ročník okr. ligy mládeže Brno - Venkov. Zato na požárním útoku předvedli něco, co jsme na všech soutěžích za poslední roky ještě neviděli - neskutečný čas - "14,16"! celkové 3.místo. Škoda jen těch našich "zakletých" štafet, protože útoky máme zpravidla nejrychlejší.

Předchozí
Další »
G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek