sobota, 13 září 2014 18:16

14. ročník okresní ligy v požárním sportu v Syrovicích

Napsal(a)

V sobotu 13.9.2014 v Syrovicích začal 14.ročník okresní ligy mládeže v požárním sportu. Soutež byla poznamenána velkou nepřízni počasí, což se projevilo i na výsledcích. Mladší žáci měli problém při zapojení hadic "B", a tak čas na útoku byl 44,12 a na štafetě solidních 58,57 a celkově to stačilo na 5. místo. Starší žáci i v těchto podmínkách opět na útoku dosáhli nejrychlejší čas dne 17.99 a na štafetě 46.88, jež znamenalo 3. místo. Starší žáky o celkové prvenství připravila diskvalifikace v první štafetě (42,72) za špatnou předávku.

Předchozí
Další »
G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek